Úrazové pojištění

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění Vám sice Vaše zdraví už v případě úrazu nevrátí, ale zachová Vám stále Váš dřívější životní standard, který jste měli před úrazem. Úrazové pojištění je výhodnou formou pojištění, jak se zajistit, pokud se už něco stane, protože v případě vážnějších následků úrazu se dostanete do rekonvalescence, jedná se o dobu, kdy se budete muset léčit, během této doby nemůžete ku příkladu vykonávat svou živnost či práci, a denně tak přicházíte o tisíce korun, které v konečném důsledku mohou zhoršit celý Váš život. Záleží na Vás, jaké chcete mít v životě jistoty. V dnešní době se lze proti úrazům pojistit, a nestojí to více než pár set měsíčně.

Komu je úrazové pojištění určeno?

Úrazové pojištění si může zřídit každý, kdo má zájem, můžete pojistit sebe jako jednotlivce, celou rodinu nebo i skupinu osob. Můžete využívat řadu výhod, pokud pracujete ve firmě, která má smlouvu s některou z pojišťoven.

Pojistné plnění

Plnění pojistného krytí probíhá v době, kdy je věc vyšetřena. Z pojistky můžete získat peníze při zlomenině, i při invaliditě, v horších případ při úmrtí avšak to bývá vyplaceno pozůstalým. Každá pojišťovna má vlastní výše pojistného plnění, podle stupně smlouvy o pojistném plnění. Zpravidla čím větší je výše plnění, tím dražší je pojištění.

Hlavní výhody a na co si dát pozor?

Hlavními výhodami jsou pojistná ochrana, při pojistné události, celosvětová platnost a může rovněž obsahovat spořící složku. Je třeba si dávat pozor na to, od jakého procenta plní pojišťovna plnění, jaké jsou výluky pojištění, zda se vztahuje na sportovní činnost, zda lze pojistku uplatňovat i při rizikových profesí.

 

uraz

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Pondělí 17. prosince 2018
  • Svátek má Daniel
  • Zítra má svátek Miloslav
  • Do Vánoc zbývá 7 dnů
  • Do konce roku zbývá 14 dnů
  • Je lichý týden
  • Je 51. týden