Půjčky na bydlení – jaké existují?

V souvislosti s naším bydlením se mohou objevit situace, kdy zkrátka budeme potřebovat peníze. Kde je vzít, pokud nemáme našetřeno? Řešením mohou být půjčky. Podívejme se společně na tři hlavní možnosti, včetně toho, v jakých situacích se stanou skutečně ideální volnou pro každého z nás.

Potřebujete nutnou opravu? Pomůže mikropůjčka

Když se rozbije pračka, nebo například lednice, rozhodně to není nic příjemného. Proto je třeba myslet na to, kde a jak co nejrychleji vzít požadované peníze. V tomto případě může pomoci takzvaná mikropůjčka. Ta nám nabídne několik tisíc korun, které jsou na náš účet odeslány do několika minut. Vše je vyřízeno bez papírování, dokládání, prověřování a samozřejmě také zcela online.

Jak na nový nábytek a další vybavení?

Zde už se dostáváme do situace, kdy máme v plánu to, že začneme náš byt nebo dům vybavovat. A to třeba nábytkem, stejně jako se můžeme pustit do částečných a samozřejmě také méně nákladných rekonstrukcí. V tomto případě se nám hodí běžné půjčky. Existují jak v bankovním, tak i nebankovním segmentu. Mohou být jak neúčelové, s možností využití na cokoliv, tak samozřejmě také účelové, kdy je třeba dokládat to, co jsme si za ně koupili. Na druhou stranu je zde výhoda toho, že mohou mít nižší úvěr. A kolik peněz lze získat? Mohou to být desítky, ojediněle i stovky tisíc.

Jak financovat ty největší výdaje?

Jaké to mohou být? Třeba významné stavební úpravy, nebo třeba nákladnější rekonstrukce. V těchto případech je zřejmé, že se neobejdeme bez vysokých částek. A kde je můžeme vzít? Opět nám může pomoci jak bankovní, tak i nebankovní sektor. Pokud budeme konkrétní, tak právě zde je dostupná jak klasická, tedy účelová hypotéka, tak i její neúčelová verze. Ta se nazývá americká hypotéka. Výhody, ale i možnosti a podmínky jsou stejné, jako je tomu u účelových i neúčelových půjček.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Čtvrtek 19. května 2022
  • Svátek má Ivo
  • Zítra má svátek Zbyšek
  • Do Vánoc zbývá 219 dnů
  • Do konce roku zbývá 226 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 20. týden