Pojišťovna ERGO představuje nové pojištění pilotů

Pojištění pilotů patří mezi velmi specifické druhy pojištění, a proto ho nenajdete u všech pojišťoven. Nově ho do své nabídky zařadila pojišťovna ERGO a to s velmi zajímavými podmínkami. Jak funguje, pro koho je určeno a kdy je vhodné ho mít?

I pro instruktory

Pojištění pilota se vztahuje na škody, které pilot způsobí na zapůjčeném letadle. Model, který ERGO nabízí, je vhodný i pro instruktory a vztahuje se tedy i na škody, které způsobí jejich žák během výuky, což je jeho velkou výhodou.

Zajímavé na pojištění je, že ho je možné uzavřít ve dvou variantách. První je varianta Standard, která nezahrnuje připojištění finančních škod a druhou variantou je Plus, v tomto případě pojistka zahrnuje připojištění finančních škod. K pojištění pilota je také možné sjednat výhodné pojištění odpovědnosti za škody v běžném občanském životě. Více o tom, jak moc se tento druh pojistky vyplatí, si přečtěte v tomto článku.

finance-pojisteni.eu_online_ergo_cz_01

Férové a volitelné podmínky

Pojištění má několik volitelných podmínek. Pojištěnec si například může určit limit pojistného plnění, a to v rozmezí od 50 000 Kč do 600 000 Kč. Volit také může dobu platnosti pojištění, a to časově omezené na dobu 3, 6 nebo 9 měsíců, pojištění může být uzavřeno i na dobu neurčitou s automatickým prodlužováním. Připraven je i zajímavý bonus, který se odvíjí od počtu nalétaných hodin, pilot může získat slevu až ve výši 20%. U pojištění vždy platí jednotná spoluúčast 10 % na pojistné události a je platné celosvětově. Příjemnou výhodou je, že u ERGO pojišťovny můžete sjednat pojištění odpovědnosti pilota online.

finance-pojisteni.eu_online_ergo_cz_02

 

Co více ERGO nabízí?

U pojišťovny je možné sjednat i několik dalších druhů pojištění za výhodných podmínek. Je to například pojištění domácnosti, nemovitosti i majetku a také cestovní pojištění pro cesty po Evropě i mimo ni.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Čtvrtek 17. října 2019
  • Svátek má Hedvika
  • Zítra má svátek Lukáš
  • Do Vánoc zbývá 68 dnů
  • Do konce roku zbývá 75 dnů
  • Je lichý týden
  • Je 41. týden