Nejvýhodnější půjčky na našem trhu

Chcete si půjčit skutečně výhodně? Pokud je tomu tak, je dobré vědět, jaké nabídky dnes patří mezi ty nejlepší. Společně si zmapujeme jednotlivé segmenty a podíváme se na ty nejlepší poskytovatele. Začneme v segmentu takzvaných mikropůjček. Zde si můžete požádat o sumy v řádech tisíců i desetitisíců. A to rychle, jednoduše, bez zbytečného ověřování i dokládání. Pokud vás zajímá konkrétně, jak je daný úvěr výhodný, potom vás potěší možnost první půjčky zdarma. Pokud ji splatíte v termínu, nezaplatíte ani o jednu jedinou korunu navíc. Mezi nejznámější poskytovatele tohoto konkrétního segmentu patří úvěr od Zaplo.

Jak je to u klasiky?

Podívejme se také na klasickou možnost úvěru. Tedy takovou situaci, kdy je vaším cílem požádat si o peníze v řádech několika desetitisíců, nebo stovek tisíců korun. V tomto směru můžete volit buď bankovní, nebo nebankovní segment. Rozhodně dominuje první možnost, jelikož ta je odnepaměti spojena právě s nejnižšími úrokovými sazbami. Aktuální dominující bankou na našem trhu je mBank. A to z toho důvodu, že u ní máte jistoty spojené s tím, že si můžete půjčit také bez úroku. Je zde ale jedna drobná výjimka, kdy je nutné počítat s tím, že z požadované částky zaplatíte poplatek ve výši dvou procent. Nic jiného vás zcela určitě nečeká.

Plánujete si vzít hypotéku?

Ano, i ta je jedním z možných úvěrů na našem trhu. A hodí se logicky ve chvíli, kdy máme v plánu financovat naše bydlení. V rámci toho nezapomínejme na to, že vzhledem k částkám rozhoduje u úrokové sazby v podstatě každá desetina procenta. Pokud bychom vám měli říci, jaká banka je dnes tou nejvýhodnější, je to hypotéka od České spořitelny. Právě ta vám může nabídnout nejenom až 20 000 000 korun českých, ale může vám je poskytnout za úrok, který je jenom 1,79 procent. A to je nabídka, která se v podstatě neodmítá.

1 komentář

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Čtvrtek 19. května 2022
  • Svátek má Ivo
  • Zítra má svátek Zbyšek
  • Do Vánoc zbývá 219 dnů
  • Do konce roku zbývá 226 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 20. týden