Jak je to doopravdy s online ruletou?

Existuje velmi mnoho článků a různých rad ohledně toho, jak si lehce a spolehlivě vydělat jednoduchým trikem na online ruletě. Jak to ale skutečně je zjistíte právě v tomto článku.

Známý jednoduchý trik

Vsaď 1 euro na červenou. Pokud vyhraješ, vsaď 1 euro na černou. Pokud nevyhraješ, vsaď dvojnásobek vsazené částky znovu na červenou a postup stále opakuj. Takhle přesně vypadá často popisovaný „trik“, který můžete podrobněji vysvětlený najít na mnoha webech. Vtip je v tom, že s touto technikou v reálném kasínu dlouho nepobudete, jelikož Vás vyhodí. Ale počkat! Při hraní online rulety Vás přece nikdo nevidí, nikdo neví, jakou techniku používáte. A přesně tohle Vás má nalákat k hraní. Na stránkách online rulety také můžete najít různé certifikáty, které dokazují, že hrací systém není nijak nastaven v neprospěch hráče. Proč to nevyzkoušet?

Hra

Po přečtění takového článku začne hra lidi lákat a tak si jednoduše zapnou nějakou online ruletu zdarma, aby vyzkoušeli zmiňovanou techniku. Ano, technika vychází skvěle. Po půl hodině hraní už máte na kontě hezkou částku peněz, tak proč to nezkusit na ostro? Evropská ruleta obsahuje 36 čísel v barvách + číslo 0. Z toho vyplývá, že šance na výhru je asi 48,5%, což není málo. Pro jistotu si vložíte do hry větší kapitál, aby se náhodou nestalo, že 6x po sobě prohrajete a všechno ztratíte, protože už nemáte peníze na další sázku. Řekněme 200 euro. Pokud hrajete delší čas, stane se Vám pravidelně, že např. 4x po sobě prohrajete. Pokud prohrajete 7x, nemáte již na další sázku a tak ztrácíte 127 euro. Zpravidla pokud hrajete ruletu krátkodobě, máte šanci si něco málo vydělat. Naopak pokud chcete hrát dlouhodobě, moc velkou šanci nemáte a pravděpodobně přijdete o všechny vložené peníze. Mluvím ze zkušenosti souseda, který na online ruletě prodělal statisíce kvůli tomu, že nevěřil, že mu může 14x po sobě spadnou špatná barva.

Je to hazard

Mnoho lidí se nechá ukvapit a vrhnou se do hazardu s klapkami na očích, vidících jen hromadu peněž, které můžou vyhrát. Online kasína zpravidla vydělávají nejvíce peněz na těchto hlupácích a neopatrných lidech. Na závěr bych Vám milí čtenáři rád poradil, aby jste se nedali tak lehce nahovořit ani na online ruletu, ani na jiné podobné hazardní aktivity. Hazard je totiž cesta do pekel.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Středa 21. srpna 2019
  • Svátek má Johana
  • Zítra má svátek Bohuslav
  • Do Vánoc zbývá 125 dnů
  • Do konce roku zbývá 132 dnů
  • Je lichý týden
  • Je 33. týden