Jak poznat férovost rychlé půjčky a jejího poskytovatele?

Nebankovní půjčka je perfektní sluha, když potřebujete vyřešit náhlou finanční tíseň. Peníze nabízí do několika minut a vyřízení je také velmi rychlé. Navíc je dostupná 24 hodin denně a půjčit si mohou i ti, před kým v bance zavřeli dveře. Nesmíte ale podlehnout reklamním lákadlům. Jak si vybrat správně?

Poskytovatel má požádáno o licenci

Jedním z prokazatelných důkazů, že si půjčíte od seriózního poskytovatele je fakt, že jeho jméno najdete v dočasném registru na webu ČNB. Jedná se totiž o seznam společností, které si stihly požádat o vydání licence. Tuto povinnost (a kromě ní ještě prokázat kapitál ve výši 20 000 000 Kč) uložila nebankovním subjektům novela zákona o spotřebitelském úvěru, která platí v ČR od prosince 2016. Více se o novele dozvíte v tomto článku. Informaci o licenci mají společnosti většinou i na svých webových stránkách.

finance-pojisteni.eu_viasms_cz_01

Vše má dopodrobna vysvětlené

Zaměřte se na to, jak společnost prezentuje své rychlé půjčky. Známkou kvality je, když vidíte jasně a přehledně, kolik za půjčení peněz zaplatíte navíc. Stačí pohybovat kurzorem a ihned se vám zobrazuje výše poplatků, společně s ní také doba splatnosti. Na to si dejte velký pozor, musíte peníze totiž vrátit nejpozději, ve zvolený den. Převod peněz v bance může trvat i několik dní, standardně jsou to až 3 kalendářní dny.

Zdarma za vyzkoušení

Je velkou výhodou, když narazíte na nabídku online půjčky bez poplatků. Ta představuje perfektní možnost, jak si vyzkoušet principy nebankovního půjčování a neplatit za to ani korunu navíc. Aktuálně takovou půjčku seženete u Via SMS s.r.o, půjčit si můžete až 8000 Kč na 30 dní.

finance-pojisteni.eu_viasms_cz_02Společnost v ČR působí od roku 2015 a patří mezi zakládající členy Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Kromě ČR jsou její půjčky oblíbené také ve Španělsku, Polsku, Litvě a dalších zemích.

1 komentář

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Pátek 30. září 2022
  • Svátek má Jeroným
  • Zítra má svátek Igor
  • Do Vánoc zbývá 85 dnů
  • Do konce roku zbývá 92 dnů
  • Je lichý týden
  • Je 39. týden