Binární opce.

Binární opce patří dle statistik mezi nejlépe hodnocené investiční metody. Ačkoli patří mezi velmi rizikové investice obchodování je většinou velmi jednoduché a bezpečné.

Abychom mohli pochopit způsob obchodování s binárními opcemi, musíme si nejdřív ujasnit co finančním pojmem opce myslíme. Finační opce je kontrakt mezi prodejcem a kupcem opce, který dává kupci právo koupit nebo prodat podkladové aktivum za přede dohodnutou cenu a čase. Kupec samozřejmě toto právo využít nemusí.

Nyní již víme co to binární opce jsou. Mezi hlavní fenomény jak už jsem říkal patří hlavně obchodování s binárními opcemi. Hlavní výhodou je to, že kupující i prodávající binární opce má dobře velice dobře známou výši maximálního a nejnižšího zisku. To se může vyplatit především v situacích kdy investor očekává růst ceny trhu nebo stagnaci trhu.

Výše uvedené případy mají automaticky omezenou výši ztráty. Toho využívají především investoři s menším kapitálem. Účet u některé ze zahraničních obchodních účtů lze otevřít už zhruba od hranice 2 000 Kč. Někeré služby nabízejí asistované obchodování kdy pomocí speciálních robotů obchodují za Vás. Vy jenom získáte zisk. Tyto služby bývají velmi často velice draze zpoplatněné. Licence na takovýto software Vás může vyjít až na slušných 18 000 Kč což je české poměrně dosti vysoká částka.

U binarních opcí neexistují žádné strategie. Vše je v rukou investora, který se musí umět správně rozhodnout. Jedná se o velmi výhodný business.

1 komentář

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Pátek 30. září 2022
  • Svátek má Jeroným
  • Zítra má svátek Igor
  • Do Vánoc zbývá 85 dnů
  • Do konce roku zbývá 92 dnů
  • Je lichý týden
  • Je 39. týden